Rautia TOIKKONEN Ylöjärvi

Rautia TOIKKONEN Ylöjärvi

Rautia Toikkonen

Yhteystiedot

Vaihtotie 6-8, 33470 Ylöjärvi
puh. (03) 345 8900
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-18
9-15
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Toikkosen kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme ja kuljetamme ne myös tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Timo Toikkonen, kauppias
03 345 8912
timo.toikkonen@rautia.fi
Markku Linnusmäki, kauppias
040 541 9675
markku.linnusmaki@rautia.fi
Heikki Niemi, rakennustarvike
0400 634 949
heikki.niemi@rautia.fi
Manu Kalliolepo, rakennustarvike
050 310 3826
manu.kalliolepo@rautia.fi
Janne Lyly, rakennustarvike
050 310 3822
janne.lyly@rautia.fi
Ari Kaasalainen, lvi-talotekniikka
050 310 3824
lvi.toikkonen@rautia.fi
Pauli Helin, lvi-talotekniikka
050 310 3823
lvi.toikkonen@rautia.fi
Vesa Ahokas, lvi-talotekniikka
050 337 9077
vesa.ahokas@rautia.fi
Tero Mattila, lvi-talotekniikka
050 310 3825
tero.mattila@rautia.fi
Jussi Laatikainen, lvi-talotekniikka
050 565 9697
lvi.toikkonen@rautia.fi
Mika Mikkola, sisustus
050 310 3812
sisustus.toikkonen@rautia.fi
Toni Mikkola, sisustus
050 310 3814
sisustus.toikkonen@rautia.fi
Arja Toivonen, sisustus
050 310 3816
sisustus.toikkonen@rautia.fi
Saini Ojanen, sisustus
050 310 3815
sisustus.toikkonen@rautia.fi
Jaana Alho, sisustus
050 310 3813
sisustus.toikkonen@rautia.fi
Jouni Jaskara, työväline
050 310 3820
tyovaline.toikkonen@rautia.fi
Veikko Pyykkö, työväline
050 3314677
tyovaline.toikkonen@rautia.fi
Sami Rajala, työväline pienrauta
050 310 3821
tyovaline.toikkonen@rautia.fi
Antti Vesanen, työväline, pienrauta
050 310 3819
pienrauta.toikkonen@rautia.fi
Teijo Huttunen, työväline, pienrauta
050 310 3817
pienrauta.toikkonen@rautia.fi
Joona Hietamäki, työväline, pienrauta
050 310 3818
pienrauta.toikkonen@rautia.fi
Ritva Heinisuo, konttori, kassa
040 705 0076
ritva.heinisuo@rautia.fi