Rautia K-maatalous Vieremä

Rautia K-maatalous Vieremä

Yhteystiedot

Vieremäntie 6, 74200 Vieremä
puh. 050 579 0204
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
Ma-to 8-17, pe 8-18
9-14
Suljettu

 Palvelemme la 3.12.
 klo 9 - 13.
henkilökunnan pikkujoulun vuoksi

 

 

 

 

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Veljekset Heiskanen Oy:n kotisivuille

 

REILUA PALVELUA PARHAIMMILLAAN

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

 

 

 

RAUTIAN JOULUNAVAUS JA K-MAATALOUDEN ENNAKKOPÄIVÄT 5.12.

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557
harri.heiskanen@rautia.fi
Arto Heiskanen, kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi
Jussi Honkajärvi, rakennustarvike, LVI
050 579 0202
jussi.honkajarvi@rautia.fi
Paula Pietikäinen, Sisustus, kodinkoneet, suojaimet
050 579 0203
paula.pietikainen@rautia.fi
Mikko Heiskanen, Työvälineet, pienkoneet, helat
050 579 0201
mikko.heiskanen@rautia.fi
Topi Tiikkainen, rakennustarvike, kalusteet
050 562 9085
topi.tiikkainen@rautia.fi
Sirkku Hiltunen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
050 579 0204
sirkku.hiltunen@rautia.fi
Asko Kauhanen, Maatalouskoneet
0400 377 894
asko.kauhanen@k-maatalous.fi
Tarmo Vornanen, Maatila- ja tuotantotarvikkeet
040 575 5075
tarmo.vornanen@k-maatalous.fi
Toni Kattainen, Varastopalvelut
050 579 0205
sirkku.hiltunen@rautia.fi
Eero Kainulainen, Varastopalvelut
050 579 0206
sirkku.hiltunen@rautia.fi
Satu Kumpulainen, Rahoitukset, kirjanpito, perintä
050 579 0207
satu.kumpulainen@rautia.fi
Hanne Heiskanen, Laskutus
040 745 7875
hanne.heiskanen@rautia.fi
Ritva Nivalainen, Konttoritoiminnot, kassa, perintä
050 579 2227
ritva.nivalainen@rautia.fi
Jukka Huttunen, Talomyynti
050 672 80
jukka.a.huttunen@rautia.fi
Päivi Ruotsalainen, laskutus ja laskuntarkistus
050 579 0208
paivi.ruotsalainen@rautia.fi