Rautia Tampere

Rautia Tampere

Yhteystiedot

Juvankatu 4, 33710 Tampere
puh. 020 7630 880

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-19
9-15
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Tampereen kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Keijo Numminen, kauppias
040 738 0344
0207630880
keijo.numminen@rautia.fi
Anu Järvinen, laskutus, taloushallinto
0400 897339
anu.jarvinen@rautia.fi
Huoneistoremontit ja pienasennukset
0207 630881
050 4077880
rakennustarvike.tampere@rautia.fi
Eero Seppä, Varasto ja kuljetuspalvelut
0207 630 885
0400 897348
eero.seppa@rautia.fi
Sisustusosasto, myynti, ennakkokeräily
0207630882
sisustus.tampere@rautia.fi
Rakennustarvike, myynti, ennakkokeräily
0207 530 881
rakennustarvike.tampere@rautia.fi
Työväline, Piha ja puutarha
0207630881
tyovaline.tampere@rautia.fi
Mikko Vatanen, yritysmyynti, tiiminvetäjä
040 551 9431
0207 630 884
mikko.vatanen@rautia.fi
Teemu Toukonen, yritysmyyjä
050 560 7984
0207 630 884
teemu.toukonen@rautia.fi
Tommi Alanen, yritysmyyjä
0400 876 162
0207630884
tommi.alanen@rautia.fi
Juha Peltonummi, yritysmyynti, maalausliikkeet
0400 897 344
Rainer Niutanen, yritysmyynti, tiiminvetäjä, sisustus
040 5404586
0207630882
rainer.niutanen@rautia.fi
Kaj Lemmetyinen, työväline, piha ja puutarha, tiiminvetäjä
0400 897347
0207 630 881
kaj.lemmetyinen@rautia.fi