Rautia Sysmä

Rautia Sysmä

Yhteystiedot

Sysmäntie 42, 19700 Sysmä
puh. 0207 429 999
Puhelun hinta max. 8,8 snt/min. Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Sysmän kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Juha Simola, kauppias
0500 493 745
juha.simola@rautia.fi
Katri Simola, kauppias
020 7429 998
katri.simola@rautia.fi
Raimo Tiihonen, Rakennustarvikkeet
020 7429 992
raimo.tiihonen@rautia.fi
Jari Veistilä, Rakennustarvikkeet
020 7429 995
jari.veistila@rautia.fi
Kari Haavistola, Sisustus, kodinkoneet ja -kalusteet
020 7429 996
kari.haavistola@rautia.fi
Pirjo Sarholm, Piha ja puutarha
020 7429 994
pirjo.sarholm@rautia.fi
Mea Tiihonen, Piha ja puutarha
020 7429 999
mea.tiihonen@rautia.fi
Jukka Heinonen, Maatalous
040 1722 838
jukka.heinonen@rautia.fi
Tuula Lintunen, konttoristi
020 7429 933
tuula.lintunen@rautia.fi