Rautia K-maatalous Suomussalmi

Rautia K-maatalous Suomussalmi

Yhteystiedot

Risteentie 1, 89600 Suomussalmi
puh. 010 440 9100

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7.00-17.00
8.30-14.00
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Suomussalmen kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Teemu Vaaraniemi, kauppias
040 725 8983
teemu.vaaraniemi@rautia.fi
Jenni Vaaraniemi, kauppias
040 708 1579
jenni.vaaraniemi@rautia.fi
Merja Hanhela, Vaihde, kassa ja laskutus
010 440 9100
merja.hanhela@rautia.fi
Ossi Oikarinen, Pienrauta, työväline ja sisustus
050 434 7022
ossi.oikarinen@rautia.fi
Jenni Vaaraniemi, Pienrauta, työväline ja sisustus
040 708 1579
jenni.vaaraniemi@rautia.fi
Pauli Seppänen, Pienrauta, työväline ja sisustus
050 331 1750
suomussalmi@rautia.fi
Tero Moilanen, LVI
050 301 2604
tero.moilanen@rautia.fi
Mauno Heikkinen, Rakennustarvike ja talomyynti
0400 388 024
mauno.heikkinen@rautia.fi
Ari Matero, Maatalous
050 434 7021
ari.matero@k-maatalous.fi
Teemu Vaaraniemi, Maatalous
040 725 8983
teemu.vaaraniemi@rautia.fi
Ahti Kyllönen, Varasto
050 523 8184