Rautia K-maatalous Somero

Rautia K-maatalous Somero

Yhteystiedot

Turuntie 1, 31400 Somero
puh. (02) 779 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Ma-to: 8-17, pe: 8-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Rautia K-Maatalous Somero

 

Rautia-liikkeemme sijaitsee Somerolla K-maatalous-myymälän yhteydessä. Meiltä löydät kaikki Rautia-ketjun tuotteet.

 

Tervetuloa hyville ostoksille asiantuntevaan ja palvelevaan Rautiaan Somerolle!

Henkilöstö

Matti Kuosa, kauppias
(02) 7793 030
050-387 2540
matti.kuosa@k-maatalous.fi
Päivi Järvinen, Konttori
(02) 7793 026
paivi.jarvinen@k-maatalous.fi
Kaija Mäkinen, Konttori
(02) 7793 029
kaija.makinen@rautia.fi
Ilkka Rosenlund, Rakennustarvikkeet
(02) 7793 028
ilkka.rosenlund@rautia.fi
Pekka Kanerva, Rakennustarvikkeet
(02) 7793 032
pekka.kanerva@rautia.fi
Pentti Lehto, Rakennustarvikkeet
(02) 7793 036
pentti.lehto@rautia.fi
Soili Veijalainen, Sisustus
(02) 7793 035
soili.veijalainen@rautia.fi
Janette Kupiainen, Sisustus
(02) 7793 025
janette.kupiainen@rautia.fi
Saija Valve-Galuszka, Sisustus
02-7793 044
saija.valve@rautia.fi
Arto Tuominen, Työkonemyynti
(02) 7793 037
arto.tuominen@k-maatalous.fi
Satu Tammilehto-Kuosa, Puutarha
(02) 7793 031
satu.tammilehto-kuosa@rautia.fi
Kari Kulta, Maatalousmyynti, tuotantotarvikkeet, viljan vastaanotto
(02) 7793 027
kari.kulta@k-maatalous.fi
Kimmo Korpi-Seppälä, Viljakauppa
(02) 7793 034
kimmo.korpi-seppala@k-maatalous.fi
Aleksi Mäenpää, Rehu, tuotantopanokset
(02) 7793 022
aleksi.maenpaa@k-maatalous.fi
Viljavastaanotto, kuljetuspalvelut
(02) 7793 033
Jari Järvinen, Varasto
(02) 7793 043
jari.jarvinen@rautia.fi
Jorma Suominen, Varasto
(02) 7793 021
Sami Merivirta, Varasto
(02) 7793 042