Rautia K-maatalous Salo

Rautia K-maatalous Salo

Yhteystiedot

Meriniitynkatu 11, 24100 Salo
puh. (02) 777 51
fax: (02) 777 5222 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
8-18
9-14
Suljettu

 Yritysmyynti aukeaa arkisin jo klo 7.00. Käynti noutopihan kautta.

Huom: Aukioloaikamme ovat muuttuneet!

Liike suljettu 29.1.2016 klo 14 - 31.1.2016 inventaarin vuoksi. Palvelemme normaalisti jäl- leen 1.2.2016.

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Salon Rautian kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Erjala Tuomo, kauppias
050 525 9961
tuomo.erjala@rautia.fi
Laakso Arto, myymäläpäällikkö, rakennustarvikkeet
0408373028
arto.laakso@rautia.fi
Koivisto Sami, rakennustarvikkeet / yritysmyynti
0447877029
sami.koivisto@rautia.fi
Kenttälä Mikko, sisustus
0408373027
mikko.kenttala@rautia.fi
Marika Palola, sisustus
044 787 7025
marika.palola@rautia.fi
Oksanen Seppo, maalit, sisustus
0447877026
seppo.oksanen@rautia.fi
Liimatainen Jari, työkalut
0447877020
jari.liimatainen@rautia.fi
Kuosa Tarja, puutarha
0447877024
tarja.kuosa@rautia.fi
Sauli Putkonen, varastopäällikkö
040 905 2632
sauli.putkonen@rautia.fi
Laihanen Mika, varasto
0447877028
mika.laihanen@rautia.fi
Taalikka Ville, varasto
0447877027
ville-pekka.taalikka@rautia.fi
Kotiranta Irmeli, myyntireskontra
027775206
irmeli.kotiranta@rautia.fi
Virpi Erjala, talous, viljatilitykset
040 7051906
02 7775216
virpi.erjala@k-maatalous.fi
Outi Aaltonen, hevostarvikkeet, kasvinsuojeluaineet, lannoitemyynti
050 3489699
outi.aaltonen@k-maatalous.fi
Mika Ahlqvist, viljamies, kasvinsuojeluaineet
044 7280521
mika.ahlqvist@k-maatalous.fi
Timo Dahlsten, varaosat, työkalut
044 7877022
timo.dahlsten@k-maatalous.fi
Liisa Jätinvuori, maataloustarvikkeet, polttoöljy, rehumyynti
0400 880737
liisa.jatinvuori@k-maatalous.fi
Erkki Rannikko, varasto, viljan vastaanotto
050 5026594
erkki.rannikko@k-maatalous.fi
Olli Tuomola, työkoneiden erikoismyyjä
0500 823143
olli.tuomola@k-maatalous.fi
Olavi Laine, traktorimyynti, puimurimyynti
0500 730953
olavi.laine@kesko.fi