Rautia Ojan Rauta Raahe

Rautia Ojan Rauta Raahe

Yhteystiedot

Rakentajankatu 2, 92100 Raahe
puh. 044 799 7500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa!

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä ihmisen kokoinen rautakauppa, joka vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Lue lisää Ojan Rauta Raahen omilta kotisivuilta www.ojanrauta.com/raahe

Henkilöstö

Pauli Hyvärinen, myymäläpäällikkö
044 799 7417
pauli.hyvarinen@rautia.fi
Jaana Antikka, Keskus
044 7997500
jaana.antikka@rautia.fi
Tuula Kortessalo, Keskus
044 7997514
Pirjo Jussinniemi, Rakennustarvike
044 7997517
pirjo.jussinniemi@rautia.fi
Juha Kaikkonen, Rakennustarvike
044 7997528
juha.kaikkonen@rautia.fi
Kari Hietaharju, Sisustus
044 7997560
kari.hietaharju@rautia.fi
Pirjo Vähäkangas, Sisustus ja puutarha
044 7997530
pirjo.vahakangas@rautia.fi
Marjo Leinonen, Pienrauta ja sähkö
044 7997518
marjo.leinonen@rautia.fi
Päivi Murtomäki, Sisustus
044 7997529
paivi.murtomaki@rautia.fi
Jorma Honkala, Työvälineet
044 7997524
jorma.honkala@rautia.fi
Samuli Nyrhinen, Työvälineet
044 7997559
samuli.nyrhinen@rautia.fi
Jukka Klaavo, Vapaa-ajan koneet
044 7997525
jukka.klaavo@ojanrauta.com
Kalle Kervinen, Vapaa-ajan koneet
044 7997550
kalle.kervinen@ojanrauta.com
Jani Anttila, Varasto
044 7997537
Jaana Kaartosalo, Varasto
044 7997534
Tarmo Koskenlaine, Varasto
044 7997519
Juho Yliniitty, Yritysmyynti
044 7997541
juho.yliniitty@rautia.fi