Rautia K-maatalous Pudasjärvi

Rautia K-maatalous Pudasjärvi

Yhteystiedot

Tuotantotie 1, 93100 Pudasjärvi
puh. 020 752 8260, fax: (08) 821 722

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Pudasjärven kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Jukka Valkola, kauppias
040 5383 681
jukka.valkola@k-maatalous.fi
Jaana Valkola, Talous, kassa, laskutus
040 5384 801
jaana.valkola@rautia.fi
Eero Paukkeri, Rakennustarvike ja LVI
040 7545 071
eero.paukkeri@rautia.fi
Ulla Ikonen, Sisustusmyynti ja laskutus
040 5381 626
ulla.ikonen@k-maatalous.fi
Timo Ahonen, Konekauppa ja maatalous
040 5870 856
timo.ahonen@k-maatalous.fi
Arvo Suonperä, Työvälineet ja pienrauta
040 5387 845
Arto Hiltunen, Varasto
040 5382 798
Satu Piri-Tihinen, esimiesharjoittelija
040 5389 626
satu.piri-tihinen@rautia.fi