Rautia K-maatalous Pori

Rautia K-maatalous Pori

Yhteystiedot

Pohjoisväylä 3, 28200 Pori
puh. 02-631 4500
fax: 02-633 8200 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7.30-19
9-15
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Porin Rautian kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Kari Kleemola, kauppias / yritysmyynti
0400-593 343
kari.kleemola@rautia.fi
Marja Paloranta, sisustusmyynti
02-631 4522
pori.sisustus@rautia.fi
Jouni Järvenreuna, sisustusmyynti
02-631 4520
pori.sisustus@rautia.fi
Mikko Pajunen, työväline / pienrauta
02-631 4532
mikko.pajunen@k-maatalous.fi
Heikki Lehtonen, työväline / pienrauta
02-631 4533
heikki.lehtonen@rautia.fi
Tero Koivumäki, rakennustarvike / puutavara / LVI
040-526 5306
tero.koivumaki@rautia.fi
Pia Wittsberg, rakennustarvike / puutavara / LVI
02-631 4514
pia.wittsberg@rautia.fi
Hannu Innilä, talopaketit
040-487 3607
hannu.innila@rautia.fi
Mika Kleemola, yritysmyynti
0400-461 319
mika.kleemola@rautia.fi
Asko Rosendahl, puutavara / tavaran vastaanotto / kuljetus
02-631 4541
asko.rosendahl@rautia.fi
Kari Kajalin, varasto / kuljetus
02-631 4542
Markku Koivumäki, varasto / kuljetus
02-631 4543
Satu Ahola, keskus / kassa
02-631 4550
satu.ahola@rautia.fi
Päivi Markkula, konttori / laskutus
02-631 4575
paivi.markkula@k-maatalous.fi
Ismo Lindell, maataloustyökoneet, hallit, kuivurit, tuotantorakennukset, vilja, siemen, polttoöljy
050-301 0880
ismo.lindell@k-maatalous.fi
Antti Hietaranta, lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvikkeet
050-592 3354
antti.hietaranta@k-maatalous.fi