Rautia Pälkäne

Rautia Pälkäne

Yhteystiedot

Kankaanmaantie 6, 36600 Pälkäne
puh. 020 7630 840, fax: (03) 534 3017
Toimituksia, laskutusta ja reklamaatioita koskevat tiedustelut 0400 322 490. Palvelumaksu 0,088€/min (sis.alv.) niin lanka- kuin matkapuhelimestakin soitettaessa.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8.30-17
8.30-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Pälkäneen kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Kimmo Lehtelä, LVI
0406815445
kimmo.lehtela@rautia.fi
Pekka Järvi, Rakennustarvike
0400935088
pekka.jarvi@rautia.fi
Timo Tikkala, Rakennustarvike
0408452423
timo.tikkala@rautia.fi
Giovanni Trimeloni, Pienrauta, Työkalut
0404802423
giovanni.trimeloni@rautia.fi
Hanni Sokka, Pienrauta
0406815353
hanni.sokka@rautia.fi
Sirpa Paavolainen, Sisustus ja kodin kalustaminen
0400528104
sirpa.paavolainen@rautia.fi
Saija Suominen, Kassa, konttori
0400366488
saija.suominen@rautia.fi
Ritva Nevaranta, Konttori
0207630840
ritva.nevaranta@rautia.fi
Teemu Järvenpää, Kauppias, Työväline ja pienkoneet
0405270990
teemu.jarvenpaa@rautia.fi
Toni Järvenpää, Kauppias, Rakennustarvike, Kuljetukset
040 5128201
toni.jarvenpaa@rautia.fi