Rautia ojan rauta Oulu

Rautia ojan rauta Oulu

Yhteystiedot

Tapsitie 5, 90630 Oulu
puh. 044 799 7600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
7-19
9-16
12-16

Vapaa-ajan koneet:

Ma-pe 9-18
La 9-16
su suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa!

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka  vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Lue lisää Ojan Rauta Oulun omilta sivuilta www.ojanrauta.com/oulu

Henkilöstö

Ari Vihela, myymäläpäällikkö
044 799 7610
ari.vihela@rautia.fi
Pääkassa
044 7997600
044 7997601
Noutopihakassa
044 7997602
Laura Jarva, Kassa, kassavastaava
044 7997603
laura.jarva@rautia.fi
Veli-Pekka Nikupeteri, Rakennustarvike
044 7997611
veli-pekka.nikupeteri@rautia.fi
Jari Heiskanen, Rakennustarvike
044 7997612
jari.heiskanen@rautia.fi
Niko Airio, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997638
niko.airio@rautia.fi
Anniina Meriläinen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997626
anniina.merilainen@rautia.fi
Sisko Tauriainen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997613
sisko.tauriainen@rautia.fi
Eija Tolonen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997629
eija.tolonen@rautia.fi
Jaakko Kynsijärvi, Yritysmyynti
044 7997631
jaakko.kynsijarvi@rautia.fi
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430
harri.appelgren@rautia.fi
Tuomo Heinonen, Yritysmyynti
044 7997630
tuomo.heinonen@rautia.fi
Rami Karhumaa, Yritysmyynti, Myyntipäällikkö
044 7997429
rami.karhumaa@rautia.fi
Lasse Hintsala, Vapaa-ajan koneet
044 7997428
lasse.hintsala@ojanrauta.com
Mikko Kyröläinen, Vapaa-ajan koneet
044 7997436
mikko.kyrolainen@ojanrauta.com
Joona Pesälä, Vapaa-ajan koneet
044 7997470
joona.pesala@ojanrauta.com
Hanna Bragge, Vapaa-ajan koneet
044 7997411
hanna.bragge@ojanrauta.com
Jouni Palukka, Vapaa-ajan koneet
044 7997426
jouni.palukka@ojanrauta.com
Mikko Vuorenpää, Vapaa-ajan koneet, Varaosat
044 7997438
mikko.vuorenpaa@ojanrauta.com
Petteri Karhumaa, Vapaa-ajan koneet, myyntipäällikkö
044 7997425
petteri.karhumaa@ojanrauta.com
Ilkka Puhakka, Varasto
044 7997647
ilkka.puhakka@rautia.fi
Esa Helin, Varasto, Varastopäällikkö
044 7997648
esa.helin@rautia.fi