Rautia K-maatalous Oulainen

Rautia K-maatalous Oulainen

OJAN RAUTA OULAINEN

Yhteystiedot

Nurmelankatu 4, 86300 Oulainen
puh. 044 7997 200
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
8-18
9-14
Suljettu

6.12. suljettu 

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa!

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Lue lisää Oulaisten Ojan Raudan sivuilta www.ojanrauta.com/oulainen

Henkilöstö

Kukko Simo, Myymäläpäällikkö
044 7997323
simo.kukko@rautia.fi
Lind Sari, Kassa
044 7997216
sari.lind@rautia.fi
Saari Risto, Rakennustarvike, LVI
044 7997201
risto.saari@rautia.fi
Haasiomäki Matti, Pienrauta
044 7997218
matti.haasiomaki@ojanrauta.com
Harju Kari-Pekka, Työvälineet
044 7997220
kari-pekka.harjun@rautia.fi
Keskitalo Pentti, Sisustus
044 7997221
pentti.keskitalo@rautia.fi
Torkkeli Suvi, Sisustus
044 7997214
suvi.torkkeli@rautia.fi
Koski Tiina, Sisustus, kassa
044 7997225
tiina.perala@rautia.fi
Ikkala Sami, Varasto
044 7997258
sami.ikkala@rautia.fi
Häkkilä Jarmo, Varasto
044 7997259
jarmo.hakkila@rautia.fi
Hellman Erkki, Maatalous
044 7997280
erkki.hellman@k-maatalous.fi
Häkkilä Timo, Maatalous
044 7997282
timo.hakkila@k-maatalous.fi
Junttila Taru, Talouspäällikkö
044 7997272
taru.junttila@rautia.fi
Saku Sorvari, Yritysmyynti
044 7997234
saku.sorvari@rautia.fi