Rautia Nummela

Rautia Nummela

Yhteystiedot

Papulintie 3, 03100 Nummela
puh. (+358) 44 700 6601
PUHELINNUMEROMME OVAT MUUTTUNEET -- EI ENÄÄ MAKSULLISIA NUMEROITA!

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-19
9-16
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Nummelan kotisivuille!

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin. 

 

                     
  •  
       

 

 

Henkilöstö

Jami Laine, Myymäläpäällikkö
Jami Laine, Myymäläpäällikkö
(+358) 44 700 6699
jami.laine@rautia.fi
Jaana Aartoaho, Konttori
Jaana Aartoaho, Konttori
(+358) 44 711 6562
jaana.aartoaho@rautia.fi
Milla Halonen, Sisustus
Milla Halonen, Sisustus
(+358) 44 711 6553
milla.halonen@rautia.fi
Antti Einesalo, Rakennustarvike
Antti Einesalo, Rakennustarvike
(+358) 44 711 6565
antti.einesalo@rautia.fi
Satu Lehtiranta, Puutarha ja Kassa
Satu Lehtiranta, Puutarha ja Kassa
(+358) 44 711 6552
satu.lehtiranta@rautia.fi
Petteri Lehtomäki, Yritysmyynti
Petteri Lehtomäki, Yritysmyynti
(+358) 44 711 6558
petteri.lehtomaki@rautia.fi
Iiro Rahikainen, Noutopiha- vastaava
Iiro Rahikainen, Noutopiha- vastaava
(+358) 44 711 6554
iiro.rahikainen@rautia.fi
Timo Vuorivaara, Noutopiha
Timo Vuorivaara, Noutopiha
(+358) 44 711 6551
timo.vuorivaara@rautia.fi
Petri Lappalainen, Kauppias
Petri Lappalainen, Kauppias
(+358) 50 559 1353