Rautia Muhos

Rautia Muhos

Yhteystiedot

Valtatie 17, 91500 Muhos
puh. 0400 175 188

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Muhoksen kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Vesa Pirnes, kauppias, yritysmyynti
0500 508 902
vesa.pirnes@rautia.fi
Samu Filppula, myynti
samu.filppula@rautia.fi
Kirsi Filppula, myynti ja konttori
041 506 8656
kirsi.filppula@rautia.fi
Reima Mertaniemi, Sisustus ja sähkö
050 3492 374
reima.mertaniemi@rautia.fi
Antti-Juhani Ervasti, Työvälineet, koneet
050 540 5701
antti-juhani.ervasti@rautia.fi
Katri Rytilä, konttori
0400 175 188 (puhelinvaihde)
katri.rytila@rautia.fi
Pekka Pirnes, varasto
044 3174 001
pekka.pirnes@rautia.fi
Noora Pirnes, varasto
040 7270 886
noora.pirnes@rautia.fi
Yrjö Laihiainen, varasto