Rautia Muhos

Rautia Muhos

Yhteystiedot

Valtatie 17, 91500 Muhos
puh. 030 0870 220

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Muhoksen kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Puhelinvaihde
030 0870 220
Vesa Pirnes, kauppias, yritysmyynti
0500 508 902
vesa.pirnes@rautia.fi
Kirsi Filppula, toimisto
0415068656
kirsi.filppula@rautia.fi
Reima Mertaniemi, myynti
050 3492 374
reima.mertaniemi@rautia.fi
Maija-Leena Ylikulju, myynti
040 5500 786
maija-leena.ylikulju@rautia.fi
Pekka Pirnes, varasto
044 3174 001
pekka.pirnes@rautia.fi
Noora Pirnes, kassa
040 7270 886
noora.pirnes@rautia.fi
Matti Lotvonen, muuraus, asennuspalvelu
0400 424 594
matti.lotvonen@rautia.fi