Rautia Mänttä

Rautia Mänttä

Kivirauta Oy

Yhteystiedot

Isonnevantie 2, 35800 Mänttä
puh. (03) 474 5600, fax (03) 474 5610
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai

Juhannusaattona 19.6. suljettu

Ma-to 9-17, pe 9-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Mäntän kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Meiltä löydät kaiken rakentamiseen, remontointiin, sisustamiseen ja puutarhaan. Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua mielellään!

Henkilöstö

Petri Kivinen, kauppias
050 554 9782
petri.kivinen@rautia.fi
Teija Kivinen, kauppias/konttori
050 570 2625
teija.kivinen@rautia.fi
Mihail Siilasvuo, Rakennustarvike ja LVI, Myymäläpäällikkö
044 797 7501
mihail.siilasvuo@rautia.fi
Janne Kallioniemi, Rakennustarvike ja LVI
044 797 7510
janne.kallioniemi@rautia.fi
Mihail Siilasvuo, Yritysmyynti
044 797 7501
mihail.siilasvuo@rautia.fi
Markus Melanen, Sisustus
044 797 7508
markus.melanen@rautia.fi
Ari Keski-Loppi, Työväline
044 797 7506
ari.keski-loppi@rautia.fi
Katri Vuorenmaa, Pienrauta ja työvaatteet
044 797 7503
katri.vuorenmaa@rautia.fi
Pia Leponiemi, Piha ja puutarha
044 797 7505
pia.leponiemi@rautia.fi
Tuija Lipponen, Konttori
044 797 7502
tuija.i.lipponen@rautia.fi
Esko Linder, Noutopiha
044 797 7511