Rautia Mäntsälä

Rautia Mäntsälä

Yhteystiedot

Maisalantie 17, 04600 Mäntsälä
puh. 019-689 3800
fax 019-687 2187 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-19
9-15
suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Mäntsälän kotisivuille 

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Pekka Elosuo, Myyjä
Ammattiasiakasmyynti, rakennustarvikkeet
019-689 3835
pekka.elosuo@rautia.fi
Jaakko Männistö, Myyjä
Työvälineet
019-689 3837
jaakko.mannisto@rautia.fi
Minna Qvist, Myyjä (hoitovapaalla)
Sisustus
019-689 3828
minna.qvist@rautia.fi
Sirpa Halonen, Myyjä
Puutarha
019-689 3838
sirpa.halonen@rautia.fi
Satu Hollila, Myyjä
Kassa & puutarha
019-689 3827
satu.hollila@rautia.fi
Mika Kiviluoto, Myyjä
Noutopiha
019-689 3840
mika.kiviluoto@rautia.fi
Joni Järvinen, Myyjä
Noutopiha
019-689 3840
Lotta Achrén-Rossi, Kauppias
Konttori & taloushallinto
019-689 3834
lotta.achren-rossi@rautia.fi
Antton Rossi, Kauppias
019-689 3825
antton.rossi@rautia.fi