Rautia K-maatalous Lieksa

Rautia K-maatalous Lieksa

Rautia Öystilä

Yhteystiedot

Energiatie 1, 81700 Lieksa
puh. 040 710 1100
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-13
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Öystilän kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

 

Rautia-myymälässämme sinua palvelevat ammattitaitoiset ja reilut myyjät sekä nopeat kassat. Tilavalta noutopihalta saat raskaamman tavaran varastohenkilökunnan auttamana mukaasi tai kuljetamme ne myös joustavasti perille.

Henkilöstö

Antti Öystilä, kauppias
040 585 8530
antti.oystila@rautia.fi
Ilpo Öystilä, kauppias
0400 377 4486
ilpo.oystila@rautia.fi
Aulis Auvinen, Rautia
040-710 1107
aulis.auvinen@rautia.fi
Arto Vikla, Rautia
040-710 1105
arto.vikla@rautia.fi
Esko Oinonen, Rautia
040-710 1102
esko.oinonen@rautia.fi
Pentti Härkönen, Rautia
040-710 1114
pentti.harkonen@rautia.fi
Juha Kuiri, Rautia
040-710 1103
juha.kuiri@rautia.fi
Petri Martiskainen, Varasto
040-710 1111
Ella Sormunen, Kassa
040-710 1115
Marja Karjalainen, Kassa
040-710 1115
Heikki Vallius, Maatalous
040-710 1109
heikki.vallius@rautia.fi
Tarja Saarelainen, Kalustemyynti/sisustussuunnittelu
040-710 1108
tarja.saarelainen@rautia.fi
Mira Meriläinen, Konttori
040-710 1113
mira.merilainen@rautia.fi