Rautia Levi

Rautia Levi

Yhteystiedot

Tunturitie 1, 99130 Sirkka
puh. 0207 856 770
fax: 0207 856 779

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-15
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Levin kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Juho Talvensaari, kauppias
045 173 9666
juho.talvensaari@rautia.fi
Jyrki Kuusela, työvälineet ja pienrauta
040 849 2294
jyrki.kuusela@rautia.fi
Pekka Lehto, varasto ja kuljetukset
040 849 2297
pekka.lehto@rautia.fi
Paula Paukkeri, konttoristi, piha ja puutarha
040 849 2431
paula.paukkeri@rautia.fi
Tanja Karhula, pientyövälineet, vaatteet
040 849 2296
tanja.karhula@rautia.fi
Marjut Paksuniemi, kassa, valaistus,
040 772 9323
marjut.paksuniemi@rautia.fi
Palvelutiski
040 849 2295