Rautia K-maatalous Kuusamo

Rautia K-maatalous Kuusamo

Rautia Kuusamo

Yhteystiedot

Luomantie 4, 93600 Kuusamo
puh. 020 740 1040, fax: 020 740 1050
Puheluiden hinnat: lankapuh. 8,21 snt/puh + 6,9 snt/min gsm 8,21 snt/puh + 14,9 snt/min

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Kuusamon kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

Henkilöstö

Heikki Korpela, kauppias
0400 600 750
heikki.korpela@rautia.fi
Heli Tervo, Kassa
0207401040
heli.maatta@rautia.fi
Konttori
0207401041
kuusamo.konttori@rautia.fi
Vesa Pitkänen, Rakennustarvike/LVI
0400984355
vesa.pitkanen@rautia.fi
Petteri Moilanen, Rakennustarvike/LVI
0405551026
petteri.moilanen@rautia.fi
Ari Määttä, Rakennustarvike/LVI
0407052018
ari.maatta@k-maatalous.fi
Esa Määttä, Työkalu/pienrauta
0400984358
esa.maatta@rautia.fi
Vuokko Parviainen, Sisustus
0400984357
vuokko.parviainen@rautia.fi
Toni Talala, Sisustus
0407012069
toni.talala@rautia.fi
Jukka Nevala, Maatalous
0400984354
jukka.nevala@k-maatalous.fi
Tomi Tyni, Maatalous
0400973136
tomi.tyni@k-maatalous.fi
Varasto
0207401055
Kuljetus
0400292345
Jani Nivala, Varasto
0400984351
Mikko Karjalainen, Varasto
0400984359