Rautia Klaukkala

Rautia Klaukkala

Yhteystiedot

Yrittäjäntie 10, 01800 Klaukkala
puh. 09-348 47700
fax 09-348 47701 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-19
9-16
suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Klaukkalan kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Pasi Korpisaari, kauppias
040 900 4413
pasi.korpisaari@rautia.fi
Ilkka Silfver, Yritysmyynti, rakennustarvikkeet
09 - 348 477 23
044 - 788 0208
ilkka.silfver@rautia.fi
Taneli Purho, Rakennustarvikkeet, talomyynti
09 - 348 477 22
040 - 180 5888
taneli.purho@rautia.fi
Tarmo Samula, Rakennustarvikkeet, ostot
09 - 348 477 21
tarmo.samula@rautia.fi
Tatu Tetri, Työvälineet, pienrauta
09 - 348 477 42
tatu.tetri@rautia.fi
Heidi Backman, pienrauta, sisustus
09-34847732
heidi.backman@rautia.fi
Tarja Oikarainen, Sisustus
09 - 348 477 33
tarja.oikarainen@rautia.fi
Mia Kappos, Sisustus
09 - 348 477 31
mia.kappos@rautia.fi
Fanni Palomäki, Puutarha
09 - 348 477 51
fanni.palomaki@rautia.fi
Anu Kuukkanen, Kassavastaava
09 - 348 477 12
anu.kuukkanen@rautia.fi
Kuljetukset, jakeluauto
044 - 299 0400