Rautia K-maatalous Kitee

Rautia K-maatalous Kitee

Rautia K-maatalous Hurri Ky

Yhteystiedot

Puhoksentie 3, 82500 Kitee
puh. 040 833 0661
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
8-17
9-14
Suljettu

Itsenäisyyspäivänä 6.12.2016 suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia K-Maatalous Hurri Ky:n kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme, mutta kuljetamme ne tarvittaessa työmaalle.

ajanvaraus

Henkilöstö

Minna Hurri-Hyvärinen, kauppias
040-737 8714
minna.hurri-hyvarinen@rautia.fi
Sanna Hurri, kauppias
040-737 8704
sanna.hurri@k-maatalous.fi
Jani Hämäläinen, Rautia
040-833 0666
jani.hamalainen@rautia.fi
Risto Kinnunen, Rautia
040-833 0668
risto.kinnunen@rautia.fi
Terho Oinonen, Rautia
040-833 0665
terho.oinonen@rautia.fi
Tamara Ikonen, Rautia
040-833 0669
tamara.ikonen@rautia.fi
Martti Parviainen, Rautia
040-833 0672
martti.parviainen@rautia.fi
Esko Malinen, Maatalous
040-833 0662
esko.malinen@k-maatalous.fi
Juha Väistö, Maatalous
040-833 0664
juha.vaisto@k-maatalous.fi
Vesa Surakka, Varasto
040-833 0671
Anneli Immonen, kassa ja laskutus
040-8330 661
anneli.immonen@rautia.fi
Eila Kiiskinen, kassa ja laskutus
040-8330 670
eila.kiiskinen@rautia.fi