Rautia Ojan Rauta Kempele

Rautia Ojan Rauta Kempele

Yhteystiedot

Myllytie 2, 90450 Kempele
puh. 044 7997 400
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
7-19
9-16
12-16

 

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa!

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 
Lue lisää Kempeleen Ojan Raudan omilta sivuilta www.ojanrauta.com/kempele

Henkilöstö

Janne Pesälä, myymäläpäällikkö
044 799 7623
janne.pesala@rautia.fi
Tarja Lehtomäki, Keskus
044 7997400
tarja.lehtomaki@ojanrauta.com
Tuula Vuorenmaa, Keskus
044 7997401
tuula.vuorenmaa@ojanrauta.com
Kati Kotila, Keskus
044 7997402
kati.kotila@ojanrauta.com
Laura Jarva, Keskus, kassavastaava
044 7997603
laura.jarva@ojanrauta.com
Antti Partala, Rakennustarvike
044 7997416
anttila.partala@ojanrauta.com
Pekka Artto, Rakennustarvike
044 7997445
pekka.artto@ojanrauta.com
Marko Koivunen, Rakennustarvike
044 7997453
marko.koivunen@ojanrauta.com
Jari Holappa, Rakennustarvike
044 7997451
jari.holappa@ojanrauta.com
Samuel Mäkelä, rakennustarvike
044 7997 444
samuel.makela@ojanrauta.com
Markku Kantola, Rakennustarvike, osastopäällikkö
044 7997420
markku.kantola@ojanrauta.com
Jaana Henriksson, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997433
jaana.henriksson@ojanrauta.com
Kreetta Savolainen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997441
kreetta.savolainen@ojanrauta.com
Elena Kovtoun, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997415
elena.kovtoun@ojanrauta.com
Pekka Piippo, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997434
pekka.piippo@ojanrauta.com
Katja Mäki, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997427
katja.maki@ojanrauta.com
Kirsi Siltakoski, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997437
kirsi.siltakoski@ojanrauta.com
Tiina Arola, Sisustus, työväline
044 7997419
tiina.arola@ojanrauta.com
Anu Rautio, Sisustus, työväline, puutarha, Sisustussuunnittelu
044 7997439
anu.rautio@ojanrauta.com
Tapani Mällinen, Sisustus, työväline, puutarha, Osastopäällikkö
044 7997424
tapani.mallinen@ojanrauta.com
Sami Hämäläinen, Varasto
044 7997457
sami.hamalainen@ojanrauta.com
Voitto Moilanen, Varasto
044 7997462
voitto.moilanen@ojanrauta.com
Hannu Pernu, Varasto
044 7997463
hannu.pernu@ojanrauta.com
Antti Karinen, Varasto
044 7997464
antti.karinen@ojanrauta.com
Tapio Partanen, Varasto, Sisävarasto
044 7997414
tapio.partanen@ojanrauta.com
Marko Karvinen, Varasto, Sisävarasto
044 7997459
marko.karvinen@ojanrauta.com
Jarmo Pekkala, Varasto, varastopäällikkö
044 7997466
jarmo.pekkala@ojanrauta.com
Jarno Marttila, Varasto, logistiikkapäällikkö
044 7997458
jarno.marttila@ojanrauta.com
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430
harri.appelgren@ojanrauta.com
Kalle Parkkila, Yritysmyynti
044 7997418
kalle.parkkila@ojanrauta.com
Rauli Seppänen, Yritysmyynti
044 7997630
rauli.seppanen@ojanrauta.com
Jaakko Kynsijärvi, Yritysmyynti
044 7997631
jaakko.kynsijarvi@ojanrauta.com
Päivi Tykkyläinen, Yritysmyynti, myyntiassistentti
044 7997471
paivi.tykkylainen@ojanrauta.com
Rami Karhumaa, Yritysmyynti, myyntipäällikkö
044 7997429
rami.karhumaa@ojanrauta.com
Taneli Rekilä, Yritysmyynti, avainasiakaspäällikkö
044 7997446
taneli.rekila@ojanrauta.com