Rautia K-maatalous Kemijärvi

Rautia K-maatalous Kemijärvi

Yhteystiedot

Varastotie 6-8, 98100 Kemijärvi
puh. 010 286 6770

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-13
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Kemijärven kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Heikki Kortessalo, kauppias
040 196 5180
heikki.kortessalo@rautia.fi
Petri Jussila, myymäläpäällikkö, rakennustarvike, talotekniikka, lämmittäminen ja puutavara
050-3499901
petri.jussila@rautia.fi
Jari Tikkanen, sisustus ja maalit, työväline
040-7398014
jari.tikkanen@rautia.fi
Markku Ojala, varastopäällikkö
050-4061135
markku.ojala@rautia.fi
Joni Pitkänen, varastotyöntekijä
050-3499921
Niina Sulasalmi, puutarha, sähkö, valaistus, kassa
0503499918
niina.sulasalmi@rautia.fi
Soile Kortessalo,Kauppias
0405723164
soile.kortessalo@rautia.fi