Rautia K-maatalous Kemijärvi

Rautia K-maatalous Kemijärvi

Yhteystiedot

Varastotie 6-8, 98100 Kemijärvi
puh. 010 286 6770

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-17
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Kemijärven kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä ihmisen kokoinen rautakauppa, joka kuitenkin vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

Henkilöstö

Heikki Kortessalo, kauppias
040 196 5180
heikki.kortessalo@rautia.fi
Jari Tikkanen, sisustus ja maalit
040-7398014
jari.tikkanen@rautia.fi
Kirsti Kata, kassa ja laskutus
044-5455381
kirsti.kata@rautia.fi
Petri Jussila, rakennustarvike, talotekniikka, lämmittäminen ja puutavara
050-3499901
petri.jussila@rautia.fi
Pirjo Pietilä, talous,laskutus ja kassa
050-3499909
pirjo.pietila@rautia.fi
Anu Kananen, piha- ja puutarha, K-maatalous Ympäristövastaava
050-3499918
anu.kananen@k-maatalous.fi
Jari Ruopsa, rakennusmestari, LVI
050-4620764
jari.ruopsa@rautia.fi
Markku Ojala, varastopäällikkö
050-4061135
markku.ojala@rautia.fi
Joni Pitkänen, varastotyöntekijä
050-3499921