Rautia Karkkila

Rautia Karkkila

V. Leino Oy

Yhteystiedot

Yrittäjäntie 24, 03600 Karkkila
puh. 020 7552 500
Fax: 020 7552 540

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

SYKSYN KOVIN MARKKINATAPAHTUMA KARKKILAN RAUTIASSA 14.10-15.10.16. Tervetuloa PAIKANPÄÄLLE!

 

Tervetuloa Rautia Karkkilan kotisivuille

 

V. Leino Oy on nuorekas, kehittyvä Rautia-ketjuun kuuluva rauta- ja maatalouskauppa Läyliäisissä ja Karkkilassa.

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä ihmisen kokoinen rautakauppa joka vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

www.vleino.fi

 

Henkilöstö

Juha Leppänen, kauppias
Teemu Janger, rakennustarvike
0400 962 599
v.leino@rautia.fi
Petri Palonen, rakennustarvike
040 710 4633
petri.palonen@rautia.fi
Tapani Salin, rakennustarvike-ja LVI
040 710 4643
tapani.salin@rautia.fi
Mika Teivonen, työväline
040 710 4638
mika.teivonen@rautia.fi
Jussi Muurainen, sisustus- ja LVI
040 710 4635
jussi.muurainen@rautia.fi
Leila Ronkainen, sisustus
040 710 4637
leila.ronkainen@rautia.fi
Mari Lehto, puutarha- ja maatalous
040 710 4646
mari.lehto@rautia.fi