Rautia K-maatalous Kalajoki

Rautia K-maatalous Kalajoki

Ojan Rauta

Yhteystiedot

Merenojantie 4, 85100 Kalajoki
puh. 044 799 7300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa!

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä, ihmisen kokoinen rautakauppa, joka vastaa myös vaativan yrityksen kaikkiin tarpeisiin.

 

Lue lisää Kalajoen Ojan Raudan omilta sivuilta www.ojanrauta.com/kalajoki

Henkilöstö

Antti-Jussi Toivonen, Myymäläpäällikkö
044 7997233
antti-jussi.toivonen@ojanrauta.com
Heini Malinen, Kassa
044 7997300
heini.malinen@ojanrauta.com
Jouni Ahonen, Rakennustarvike
044 7997215
jouni.ahonen@rautia.fi
Katja Kalliomäki, Kassa
katja.kalliomaki@ojanrauta.com
Hannu Junnikkala, Kassa
044 7997322
hannu.junnikkala@ojanrauta.com
Taru Junttila, talouspäällikkö
044 7997272
taru.junttila@ojanrauta.com
Niva Simo, Rakennustarvike
044 7997329
niva.simo@ojanrauta.com
Pasi Nikupaavo, LVI
044 7997316
pasi.nikupaavo@ojanrauta.com
Juha Suni, Työvälineet ja pienrauta
044 7997318
juha.suni@ojanrauta.com
Satu Junttila, Sisustus
044 7997330
satu.junttila@ojanrauta.com
Jenni Toivonen, Sisustus ja puutarha
044 7997361
jenni.toivonen@rautia.fi
Puutarhamyymälä
044 7997337
Timo Palokangas, Yritysmyynti
044 7997320
timo.palokangas@ojanrauta.com
Heikki Hietala, Varasto
044 7997359
heikki.hietala@ojanrauta.com
Marko Hiitola, Varasto
044 7997358
marko.hiitola@ojanrauta.com
Esa Sipilä, Maatalous
044 7997380
esa.sipila@k-maatalous.fi
Markus Kaattari, Maatalous, myyntipäällikkö
044 7997383
markus.kaattari@k-maatalous.fi
Esa Nuorala, Maatalous
044 7997382
esa.nuorala@k-maatalous.fi