Rautia K-maatalous Huittinen

Rautia K-maatalous Huittinen

Yhteystiedot

Kauppiaskatu 1, 32700 Huittinen
puh. (02) 560 6100
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
9-17.30
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Huittisten Rautia K-Maatalouden kotisivuille

https://www.k-maatalous.fi/yhteystiedot/k-maatalous-yhteystiedot/k-maatalous-huittinen/

Myymälästämme löydät:
LVI-tuotteet, maalaus- ja sisustustarvikkeet, pienkoneet, puutarhatarvikkeet, rakennustarvikkeet, sahapuutavaran, työkoneet, työvälineet, kasvinsuojeluaineet, lannoitteet, rehut, varaosat ym.

 

Tervetuloa kaupoille!

Henkilöstö

Keijo Tiukka, kauppias
0504282228
keijo.tiukka@rautia.fi
Jussi Toivola, myymäläpäällikkö, yritysmyynti
040-8470 724
jussi.toivola@rautia.fi
Arja Tuori   talous ,laskutus
050-413 3417
arja.tuori@rautia.fi
Ilkka Vuori, Talomyynti: diplomitalomyyjä
040-5462 187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Päivi Vuori, Talomyynti: arkkitehti, diplomitalomyyjä
040-5220 665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Marko Perttunen, Rautia: rakennustarvike, puu, LVI, yritysmyynti
044-7480 552
marko.perttunen@rautia.fi
Juha Haapasalo, Rautia: rakennustarvike, puu, LVI, työväline, pienrauta, puutarhakone
044-7480 502
juha.haapasalo@rautia.fi
Jari Nieminen, Rautia: työväline, pienrauta, puutarhakone
044-7480 556
jari.nieminen@rautia.fi
Riitta Huhta, Sisustus: sisustusmateriaalit, sisustustarvike, kodinkalustaminen, suunnittelu
044-7480 553
riitta.huhta@rautia.fi
Nina Ruotsalainen, Sisustus: sisustusmateriaalit, sisustustarvike, kodinkalustaminen, suunnittelu
044-7480 554
nina.ruotsalainen@rautia.fi
Tanja Rantanen, puutarha, kassa
044-7480 504
tanja.rantanen@rautia.fi
Vesa Kollin, K-maatalous: maataloustyökoneet, hallit, kuivurit, tuotantorakennukset
050-3680 770
vesa.kollin@k-maatalous.fi
Anne Seppälä, K-maatalous: lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvike
044-7480 555
anne.seppala@k-maatalous.fi
Mika Männistö, K-maatalous: lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvikkeet
050-5220 193
mika.mannisto@k-maatalous.fi
Jukka Ala-Juusela, K-maatalous: lannoite, kasvinsuojelu, vilja, siemen, polttoöljy, tarvike
050-5169 690
jukka.ala-juusela@k-maatalous.fi
Varasto/Ramirent
044-7480 510
Sonja Koskiniemi        kassa
0505607299
sonja.koskiniemi@rautia.fi