Rautia Alajärvi

Rautia Alajärvi

Yhteystiedot

Alajärventie 14, 62900 Alajärvi
puh. (06) 557 2524
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
7-18
8-14
Suljettu

Tiistai 6.12.16 Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa Rautia Alajärven kotisivuille

 

Asioiminen meillä on helppoa ja sujuvaa. Myymälämme on selkeä ihmisen kokoinen rautia-kauppa joka myös vastaa ammattiasiakkaan kaikkiin tarpeisiin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi ja noudettavaksi sopimuksen mukaan. Tarvittaessa kuljetamme tuotteet omalla paketti- tai kuorma-autolla. Lainaamme myös kuomullista peräkärryä, meiltä ostettujen tuotteiden kotiin kuljetukseen.

Inventaari tyhjennys 2016

PUUCEE KANNALA 2,2 M2
PUUCEE KANNALA 2,2 M2 799€

Henkilöstö

Matti Ahonen, Kauppias, Rakennustarvike
040-0455482
matti.j.ahonen@rautia.fi
Timo Heimonen, Rakennustarvike
timo.heimonen@rautia.fi
Markku Leppäkangas, Rakennustarvike
markku.leppakangas@rautia.fi
Pentti Pitkänen, Työkalu, Pienrauta
pentti.pitkanen@rautia.fi
Tero Korkea-aho, LVI
tero.korkea-aho@rautia.fi
Jarmo Vuorenmaa, LVI
jarmo.vuorenmaa@rautia.fi
Ilkka Yliaho, LVI
ilkka.yliaho@rautia.fi
Risto Männikkö, Sisustus
risto.mannikko@rautia.fi
Maarit Takamäki, Sisustus
maarit.takamaki@rautia.fi
Taru Winter, Sisustus
taru.winter@rautia.fi
Teija Pesu, Kodinkone
teija.pesu@rautia.fi
Anne Tuomisto, Kauppias, Kodinkone, Konttori
anne.tuomisto@rautia.fi
Pia Vallivaara, Kassa, Konttori
044-7572534
pia.vallivaara@rautia.fi
Marko Svan, Varastopäällikkö
050-5767259
marko.svan@rautia.fi